Download Print Management Software Español Version Version Française Deutsche Version Versión Italiana Versão Português Finnish Version Russian Version 中文简体版 中文繁體版 日本語版 Korean Version Arab Version Dutch Version price buy license print manager print manager Print Management Software

Baskı yönetimi çözümü

 

print management 

 

PrinterAdmin Print Job Manager 12 - Türkçe Sürüm

 

 

 

PrinterAdmin Print Job Manager 12 baskı yönetim yazılımı tek bir bilgisayara yüklenebilir ve diğer tüm bilgisayarların baskı işlerini izlemeniz ve yönetmeniz mümkün olacaktır. Bu yazılım her türlü yazıcı markası ve türü ile kullanılabilir ve Windows / Linux / Unix / Mac OS istemcilerinden gönderilen yazdırma işlerini izlemeye ve denetlemeye ve gereksiz kâğıt israfını ortadan kaldırmaya yardımcı olabilir.

Bu kapsamlı baskı yönetimi çözümü binlerce işletmeler ve eğitim tesisleri için, baskı maliyetleri anlama ve yönetme ve istenmeyen baskı maliyetlerini tasarruf etme konularında faydalı oldu. Bu, Windows kullanıcı arayüzünden veya bir web tarayıcısı aracılığıyla tüm baskı etkinliği izlemenize, kimin baskı almakta olduğunu, ne kadar baskı alındığını kontrol etmenize ve tüm kuruluş çapında baskı maliyetini tespit etmenize olanak sağlar.

 

Download Print Management Software